Minecon 2015’in Biletleri 27 Mart 2015’de Satışta

Minecraft hayranlarını bir araya toplayan ‘’Minecraft Convention’’ kısaca ‘’Minecon’’ bu sene 4 – 5 Temmuz 2015 tarihleri arasında, Londra’da düzenlenecek.

Katılımcılar, iki gün boyunca söyleşi, panel ve değişik etkinliklerle çok keyifli zaman geçirirken, ayrıca oyunu çok iyi bilen oyuncular ve yapımcılar arasında beyin fırtınası esecek. Yeni fikirlerin üretilmesi için kuşkusuz iyi bir ortam olacak diye düşünüyoruz.

Toplamda 10.000 adet basılan ve iki seferde satılacak olan biletlerin ilk kısmı 27 Mart 2015’de (yani bugün) oyun severlerin ilgisine sunuluyor.

Hatırlarsanız, Minecraft’ın geliştiricisi Mojang, Eylül 2014’de 2.5 milyar $ karşılığında Microsoft tarafından satın alınmıştı, böylelikle Microsoft oyunun resmi sahibi oldu.

Bu seneki organizasyon da acaba Microsoft mu ön plana çıkacak diye konuşulurken, Microsoft’tan bir açıklama geldi. Minecon’un daha önceki senelerde olduğu gibi aynen devam edeceği ve Microsoft’un sadece destekçi olacağı belirtilirken aynı zamanda Minecon süresince herkesi dinleyip, çok şey öğreneceklerini söylediler.

Öte yandan, kullanıcıların bir diğer endişesi de Minecraft için çıkacak ek paket veya DLC’lerde önceliğin Xbox konsollarına verilebileceği korkusuydu. Fakat oyun için son çıkan ‘’Simpson Texture Pack’’ isimi ek pakette bu gerçekleşmedi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE