Middle Earth: Shadow of War’ın PC Boyutu Belli Oldu

Middle Earth: Shadow of War'ın PC boyutu, beklenen daha yüksek oldu.

Artık çıkmak üzere olan çoğu oyun, hepimizin bir süredir beklediği oyunlar haline geldi. 2017’nin son döneminde olduğumuz için, beklediğimiz AAA oyunları yavaş yavaş piyasada görmeye başlayacağız. Buna en yakın olan ise Middle Earth: Shadow of War. Bilindiği üzere oyun, 10 Ekim’de satışa çıkacak. PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oynanabilecek olan Middle Earth: Shadow of War’ın  bu platformları arasında bir dosya boyutu farkı var.

Middle Earth: Shadow of War’ın konsollardaki boyutu yaklaşık 70 GB. Fakat, PC’de Middle Earth: Shadow of War oynamak istiyorum derseniz, 97.7 GB alana ihtiyacınız olacak. Tam da oyunların 50 GB olmasına yeni alışmışken, Middle Earth: Shadow of War’ın rekor kırdığını söyleyebiliriz. Tabii ki Middle Earth: Shadow of War’ın 4K çözünürlük desteğinin olduğunu da unutmayalım. Bu boyutu artıran en büyük etmenin bu olduğu düşünülüyor. Buna ek olarak oyundaki Orc seslendirmelerinin de en az 4K kadar yer kapladığı söyleniyor.

Middle Earth: Shadow of War’ın şu anda erken erişimde olduğunu ve iki gün sonra yani 10 Ekim’de piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE