Microsoft, Xbox One’nın Oyun Dünyasını Sarsacağını Söyledi

Xbox’un patronu Phil Spencer, Xbox One’a gelecek yeni oyunlar sayesinde oyun dünyasını sarsacaklarını iddia etti.

Los Angeles’da önümüzdeki hafta düzenlenecek E3 2015 Konferansı öncesi açıklamalarda bulunan Phil Spencer, 2015’de çıkarılması planlanan bazı yapımların ertelenmesine rağmen senenin geri kalanı için oldukça umutlu olduğunu söyledi. Microsoft’un yaz aylarında piyasaya çıkacak Windows 10 işletim sistemi, bazı Xbox oyunlarının PC üzerinden oynanmasına imkân sağlarken, bunun büyük bir yenilik olacağı vurguladı.

29 Temmuz’da kullanıcılara sunulacak Windows 10’un içeriğindeki Xbox uygulamasıyla konsol oyunları dünyası PC’lere açılırken, sistemin Xbox One’a entegre edilmesinin ilerleyen zaman içinde gerçekleşeceğini de hatırlatalım.

Microsoft’un bu senenin ikinci yarısında çıkacak büyük yapımları ‘’Halo 5: Guardians’’, ‘’Forza Motorsport 6’’, ‘’Fable Legends’’, ‘’Rise of the Tomb Raider’’, ‘’Gears of War remaster’’ ın 2015’i taçlandırması bekleniyor.

Microsoft, E3 Konferansı bünyesinde 15 Haziran 2015, Pazar günü bir basın toplantısı düzenleyecek. Hem Windows 10, hem de 2015 ve 2016’da çıkacak oyunlar hakkında birçok detayın paylaşılması bekleniyor. Turkgamer olarak bizim de gözümüz kulağımız gelecek açıklamalarda olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE