Microsoft, E3 2018’de Microsoft Theater’da Olacak

Microsoft, E3 2018 etkinliği için kendisine oldukça özel bir yer ayarladı. 

Her sene merakla beklediğimiz bir etkinlik olan E3’ün bu seneki etkinliği için, şimdiden konuşulan isim Microsoft oldu. Çünkü Microsoft kendisine E3 2018 için farklı bir ayarladı. “Microsoft Theater”, Los Angeles’ın merkezinde olacak ve isteyen herkes buraya gidebilecek. Microsoft bu özel yerini oluştururken Entertainment Software Association ve E3 organizatörleri ile bir iş birliği yaptı. Bu da demek oluyor ki Microsoft ekibi Sony, Ubisoft ve Nintendo gibi ekiplerle birlikte sunum yapmayacak.

Microsoft’un bu yeni mekanı Microsoft Theater’da Xbox FanFest aktiviteleri ve Xbox E3 2018 Briefing etkinliği de yapılacak. Ayrıca katılımcılar burada oyun oynayabilecekler. Tabii buna ek olarak Los Angeles Convention Center alanında da Microsoft’un yer alacağını belirtelim. yani ekip bu seneki etkinliğe iki farklı alandan katılmış olacak. Los Angeles Convention Center’da da Microsoft’u temsil eden bir Mixer alanı olacak ve bu alanda da canlı yayın gerçekleştirilecek.

Bu gelişmeden Microsoft’un E3 2018’i oldukça ciddiye aldığını görebiliyoruz. Bakalım Microsoft ve E3 2028 için daha neler duyabiliriz, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE