Microsoft Avustralya’da Çok Büyük Bir Mağaza Açıyor

Microsoft Sydney’de çok büyük bir mağaza açacağını açıklarken ayrıca firmanın dünyada yer alan en büyük ikinci perakende dükkânı olacağı belirtildi.

Mağazada, Xbox One konsol ve aksesuarları da dâhil olmak üzere indirimdeki tüm Microsoft ürünleri satılacak. Ayrıca, nereden alınırsa alınsın tüm Microsoft ürünlerine hizmet verileceği ve arızalı cihazların tamir edileceği bilgisi paylaşıldı. Kullanıcılar satın alacakları tüm donanımları detaylarıyla inceleyebilirken, ek olarak mağaza görevlilerinden kullanımları hakkında detaylı bilgi de alabilecekler.

Minecraft ile ilgili tüm ürünlerin mağazada yer alacağı belirtilirken, oyunun tüm haklarının İsveçli Mojang’ın satın alınmasıyla Microsoft’a geçtiğini hatırlatalım.

Piyasaya birkaç ay önce çıkardığı yeni işletim sistemi Windows 10’u cep telefonları, Xbox One, padler ve diğer cihazlarına entegre etme sürecinde olan Microsoft ayrıca Apple Store tarzı mağaza formatına da yatırım yapmış bulunuyor.

Unity Tech ile Hololens sanal gerçeklik gözlüğünü geliştiren Microsoft, bu alanda yer alan iddialı oyunculardan. Diğer firmaların aksine ilk etapta değişik tecrübeler için geliştirilen Hololens’in ilerleyen süreçte Minecraft’a tamamen entegre edilmesi düşünülüyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE