Metal Gear Online PC Açık Beta Testleri Yarın Başlıyor!

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain’in online versiyonu olan Metal Gear Online için açık Beta testlerinin 13 Ocak’ta yani yarın başlayacağı açıklandı.

Twitch yayını sırasında Metal Gear Online’ın topluluk yöneticisi Robert Peeler tarafından söz konusu açıklama yapılırken, oyun severlerin Beta sürümünü 12 Ocak saat: 22.00’de (Türkiye saati: 13 Ocak Çarşamba saat 08.00) indirebileceklerini söyledi. Öte yandan, teknik aksaklıklar olabileceğini ve 1 veya 2 saatlik bir gecikmenin yaşanabileceğini dile getirdi.

MGS 5’in piyasaya çıkmasının ardından Metal Gear Online’ın konsollar için yayımlanmıştı. Daha sonrasında Konami, oyun için birçok güncelleme yapmıştı, son olarak harita içeren DLC’lerin ve Survival Mod’un oyuna geldiğini belirtelim. Ek olarak, seviye atlamak için gereken EXP sayısı düşürülürken, silahlar içinde bazı denge ayarları yapılmış durumda. MGS serisinin en iyisi olarak gösterilen The Phantom Pain ayrıca sinematik bir şölende sunuyor.

Metal Gear serisinin yaratıcısı Hideo Kojima, Konami ile yollarını ayırmış ve kendi oyun stüdyosu olan Kojima Productions’ı kurmuştu. Geçen ay verdiği demeçte daha önce kimsenin görmediği bir oyun yapmak istediğini, bu yapımın PlayStation 4 ve PC platformlarına çıkacağını belirtmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE