Matt Damon Tekrar Uzaya Çıkıyor

Ülkemize “Marslı” ismiyle gelecek olan “The Martian” filminde, Matt Damon’u “Mark Watney” karakteri ile tekrar uzayda göreceğiz.

Yönetmenliğini Gladiator (Gladyatör), Hannibal, Kingdom Of Heaven (Cennetin Krallığı) ve Prometheus isimli filmlerden tanıdığımız Ridley Scott’ın yaptığı film; yılın merakla beklenen bilim kurgu filmleri arasında. Geçtiğimiz sene Christopher Nolan’ın yönetmenliğini yaptığı The Insterstellar (Yıldızlararası) filminde uzayda gördüğümüz Matt Damon’ı, tekrar dünya dışında izleyeceğiz. Matt Damon’a eşlik edecek olan diğer oyuncular ise; Kate Mara, Jessica Chastain, Kristen Wiig, Mackenzie Davis ve Sean Bean.

Ülkemizde 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin konusu ise şöyle: “Bir görev nedeniyle Mars gezegenine astronotlar gönderilir ve bu astronotlardan biri Mark Watney’dir. Görev sırasında oldukça şiddetli bir fırtına çıkar ve ekip arkadaşları Mark’ın öldüğünü düşünerek onu terk ederler. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu gören Mark, elindeki olanakları kullanır ve NASA’ya hayatta olduğuna dair bir sinyal gönderir. Hata yaptıklarını farkeden ekip arkadaşları, onu kurtarmak için geri dönmeye karar verirler.

Filmin Andy Weir’in yazdığı aynı isimli kitabından uyarlanarak yapıldığını ve bu kitabın Goodreads’te 2014 yılının en iyi bilim kurgu romanı seçildiğini hatırlatalım. Oldukça yüksek bir bütçe ile çekilen filmin resmi fragmanını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE