Mass Effect: Andromeda’da Cinsiyet Belirlemede Değişiklik

Mass Effect serisinin hemen hemen hepsinde gördüğümüz cinsiyet serbestliği bu yeni seride biraz daha farklı ve gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun yönetmeni Mac Walters’ın yaptığı bazı açıklamalara göre kardeş karakter ile ana karakter evrende yer alacaklar. Fakat kardeşimiz ile buluşacak mıyız, yoksa karşı karşıya mı olacağız konusu oyun hakkında henüz kesinleşmeyen bilgiler arasında. Öte yandan, kardeşimizin cinsiyetinin belirlenmesinde bizim cinsiyetimizin rol oynayacağı açıklandı.

Mass Effect’in yeni oyunu olan Andromeda’da ana karakterimizin erkek halini geçtiğimiz günlerde yayımlanan videoda görmüştük. Kadın karakterin görünümü ise E3 2016 etkinliğinde tanıtılmıştı. Bunun dışında gelen diğer bilgiler arasında Mass Effect Andromeda’da yaşanacak çoğu olayın aileyle ilgili olacağı belirtiliyor.

BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts’ın yayımcısı olduğu Mass Effect Andromeda resmi olarak E3 2015’te duyurulmuştu. Bu senenin sonuna kadar çıkarılması beklenen oyun için şu anki lansman tarihi 2017’nin ilk çeyreği olarak belirlenmiş durumda. RPG ve TPS özelliklerini barındıran oyun hem tek kişilik, hem de multiplayer oyun moduna sahip.

Mass Effect: Andromeda’nın Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için geleceğini son olarak belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE