Marvel’in Gelecek Projesi “Gambit” Rupert Wyatt’a Emanet

Marvel, gelecek projelerinden biri olan “Gambit” filminin yönetmenliğini Rupert Wyatt’ın yapacağını açıkladı.

X-Men karakterlerinin en karizmatiği olarak bilinen “Gambit” karakteri için film yapılacağı, Mayıs 2014’te Marvel tarafından duyurulmuştu. Aynı tarihte filmin başrol oyuncusunun “White House Down (Beyaz Saray Düştü)”, “Jupiter Ascending (Jupiter Yükseliyor) filmlerinden tanıdığımız Channing Tatum olarak belirtilmişti.

Marvel, film hakkında yaklaşık 1 yıl sonra yeni bir açıklama yaparak filmin yönetmeninin belli olduğunu belirtti. Yapılan açıklamada, filmin yönetmenlik koltuğunda “Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Rise of the Planet of the Apes) filminin yönetmen ve senaristi olan “Rupert Wyatt” ‘ın oturacağı söylendi.

Aynı karakteri, ülkemizde 1 Mayıs 2009 tarihinde vizyona giren X-Men Başlangıç: Wolverine (X-Men Origins: Wolverine) filminde; “Taylor Kitsch” oynamıştı. X-Men serisinin diğer filmlerinde bu karakterin olmayışı, serinin fanları tarafından oldukça eleştirilmişti. Özellikle Wolverine karakterini oldukça ön plana çıkaran ve Gambit karakterini yok sayan Marvel için, bu filmin bir günah çıkartma olduğu söyleniyor. Filmin fikir babalığını yapan da, her X-Men filminde olduğu gibi Chris Claremont.

Diğer oyuncular ve konu hakkında henüz bir bilgi olmayan filmin, 7 Ekim 2016 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE