Marvel’ın, Ant-Man and the Wasp Çekimleri Başladı

2015 yılında vizyona girmiş olan Ant-Man’in devam filmi geliyor. Çekimlerine başlanan Ant-Man and the Wasp filmi, 2018’de vizyona girecek.

Marvel Entertaintment, bu haberi, resmi YouTube hesabından paylaştığı çok kısa bir video ile duyurdu. Videoda süper kahramanların, kendi boyutlarındaki küçük set sandalyeleri göze çarpıyor.

Ant-Man 2015’te yayımlandığından beri, en sevilen karakterlerden biri haline geldi. Serinin devam filmini de sinemaseverler büyük bir heyecanla bekliyordu. Ant-Man’in büyük aşkı ile maceralarının anlatılacağı bu devam filminde yine Paul Rudd başrolde olacak. Mini süper kahramanın büyük aşkını ise Evangeline Lilly oynayacak.  Michael Douglas, Michelle Pfeiffer ve Laurence Fishburne de oyuncu kadrosunda bulunan isimler arasında.

Filmin yönetmenliğini, yine  Peyton Reed yapacak. Serinin ilk filminin 518 milyon dolar gişe yaptığı biliniyor. Çekimleri yeni başlayan devam filminin ise ne kadar gişe yapacağı merak konusu. Ant-Man and the Wasp’ın ülkemizde 6 Temmuz 2018’de, izleyicilerle beyazperdede buluşacağını hatırlatalım.

Ant-Man and the Wasp’ın çekimlerinin başlamasıyla ilgili kısa videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”Ew7hvsnSbAY”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE