Marvel Evrenini Mobil Platformda Oynayabileceğiz

FoxNext Games, Aftershock ve Marvel bir araya gelerek mobil platform için bir oyun yapıyorlar. Bu oyun Marvel evreninde geçen bir aksiyon rol yapma oyunu olacak.

Marvel’ın bu yeni mobil oyunu ile ilgili hiçbir detay verilmediğini açıklayalım. FoxNext Games kısa bir süre önce, Aftershock’u bünyesine katmıştı. Aftershock’un da daha önceden, mobil oyun geliştiricisi olan Kabam ekibinin bir parçası olduğu biliniyordu. Hatta Aftershock ekibinde Electronik Arts, Blizzard ve Riot Games bünyelerinde olan kişilerin çalıştığı da biliniyor. Bu başarılı ekip, Marvel ile gücünü birleştirince; hakkında hiçbir şey bilmediğimiz bu yeni oyun, bir anda hepimizin gözbebeği haline geliyor.

Marvel’ın yeni oyunu hakkında söylediklerine göre ise; oyunu Aftershock yaptığı için ve bunu şimdiden duyurabildikleri için oldukça heyecanlılar. Yeni oyun, tam bir paket halinde olacak. Mesela sinematik sahneler, Marvel kahramanları ve epik hikayeler yüksek kaliteli grafikler ile oyunda bizimle buluşacak. Marvel daha önce de, oyunlara ne kadar önem verdiklerini anlatmıştı. “Video oyunu endüstrisinin saygısını kazanmak istiyoruz” diyen ekibin bu şekilde büyük bir adım atması da beklentileri yükseltiyor.

Oyunun Marvel evreninde geçeceğini ve sadece mobil platformda olacağını hatta oyun ile ilgili henüz hiçbir açıklama yapılmadığını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE