Mario Kart 8’e 200cc Modu ve Yeni DLC Geliyor

Nintendo’nun, Wii U’ya özel çıkarttığı serinin 8. oyunu olan Mario Kart 8’e yeni bir oyun modu ve ücretli bir DLC geliyor.

Oyun severlerin ücretsiz olarak edinebilecekleri yeni ‘’200cc Modu’’ sayesinde artık daha hızlı yarışlar onları bekliyor olacak. Mario Kart oyunlarında başlangıç seviyesi olarak ‘’50cc modu’’, daha hızlı ‘’100cc modu’’, son olarak en hızlı ve zorlu ‘’150cc modu’’ bulunuyordu. Yeni eklenen 200cc modu hem daha önce yayımlanmış araçlar, hem de DLC ile gelecek yeni araçlar için de geçerli olacak.

Öte yandan, oyuna 2. bir DLC paketi de geliyor. 8$’a satılacak bu ek paket 23 Nisan 2015’de piyasaya çıkacak. Isabelle, Villager ve Dry Bowser isimli 3 yeni yarışçının yanında, 4 yeni araç, 8 yeni yarış parkuru pakete dâhil olacak.

BAFTA oyun ödüllerinde ‘’Yılın En İyi Oyunu’’ ödülüne aday olan ‘’Mario Kart 8’’, Japonya’da en çok ilgi gören oyunlar arasında bulunuyor. Ek olarak, şu ana kadar en çok satan Wii U oyunu olan (5 milyon kopya) ‘’Mario Kart 8’’, büyük oyun siteleri tarafından ortalama da 10 üzerinden 9 gibi yüksek bir not almayı başardı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE