Mario Kart 8 Deluxe’te The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ı Görebileceğiz

Mario Kart 8 Deluxe'e gelecek olan ücretsiz güncelleme ile The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın Link'i, yarışa dahil olacak. 

Çok beğenilen oyun The Legend of Zelda: Breath of the Wild, bu sefer de konuk oyunculuğu ile adından söz ettiriyor. Nintendo, Mario’nun yarış oyununa Link karakterini de eklemeye karar verdi. Bahsettiğimiz karakter de tabii ki The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın Link’i. Link, Mario’ya katılırken motosikletini de alıp geliyor. Böylece yarış pistinde Link’i de kontrol etmemiz mümkün olacak.

Mario Kart 8 Deluxe’e gelecek olan bu güncellemede ayrıca Link’in zırh seti Champion’s Tunic de olacak. Buna ek olarak The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın indirilebilir içeriğinden Master Cycle Zero da motosikleti ile oyuna dahil olacak.

Bu iki oyunun da dönemin başarılı oyunlarından olduğunu hatırlatalım. Nintendo’nun klasiği Mario bu oyununda hedeflenen başarıyı yakalayamadı ancak çıkış yaptığı dönemde, İngiltere satış listelerine ilk sıradan giriş yaparak yeni çıkan birçok oyunu gölgede bırakmıştı. Mario Kart 8 Deluxe’un eskiden Wii U’ya çıkmış bir oyun olduğunu ve Nintendo Swtich konsollarına yeni uyarlandığını da hatırlatalım. The Legend of Zelda: Breath of the Wild için ise bambaşka bir başarıdan söz etmiştik, bilindiği üzere bu oyun 2017 yılının oyunu olmayı başardı. Çok sevilen Zelda’nın bu yeni oyunu The Game Awards’da Game of The Year ödülünü almıştı. Nintendo’nun sevilen bu iki karakterini Mario’da bir araya getirmesi de oyuncuları epey heyecanlandırdı.

Nintendo’nun resmi YouTube hesabından, bu konuyla ilgili yayımlanan tanıtım videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE