Mafia: Definitive Edition Yeni Video

Mafia serisinin her oyuncuda yeri oldukça farklı. Bu sene duyurulan Mafia Trilogy serisi herkeste heyecan yaratmış özellikle birinci oyunun tekrar sahneye çıkacak olması insanları oldukça sevindirmişti.

Tüm bu gelişmelerin ışığında Mafia’nın ilk oyunununa ait 15 dakikalık gameplay remake videosu oyunculara sunuldu. Özellikle grafikte, animasyonlarda ve bazı olaylarda farklılıklar göze çarpıyor. Ayrıca seslendirmede de olumlu yönde ilerlemeler olduğu gözden kaçmadı.

Sıfırdan başlayacak suç dünyasının saygın simalarından biri olma hikayemizin anlatıldığı Mafia serisinin yeniden elden geçirilmiş oyunlarını büyük bir heyecanla bekliyoruz. Oyuna ait verilen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up