Mafia 3’ün Detayları 5 Ağustos’ta Açıklanacak

Geçen hafta 2K Games’in ‘’Mafia 3’’ ün resmi duyurusunu yapmasından sonra, 5 Ağustos’ta oyun hakkında birçok yeni detay oyun severlerle paylaşılacak.

Yıllardır süren bekleyişe son noktayı koyan 2K Games, Twitter hesabı üzerinden oyun için bir de görsel paylaşmıştı. Almanya’nın Köln şehrinde gelecek hafta başlayacak dünyanın en büyük oyun konferansı olan ‘’Gamescom’’ da, Mafia 3 hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz.

Oyunun hangi platformlar için çıkarılacağı konusunda henüz bir açıklama bulunulmazken, geliştirme çalışmaları ‘’Hangar 13’’ oyun stüdyosu tarafından üstlenilmiş durumda. Stüdyonun başında Star Wars oyunlarından hatırladığımız Haden Blackman bulunuyor. Serinin bir önceki oyunu ‘’Mafia 2’’, 2K Çek Cumhuriyeti tarafından geliştirilmişti.

2K Games, oyunun zengin içerik, kaliteli grafik, müziklerle yaratıldığını ve oyun severleri organize suç dünyasında muhteşem anların beklediğini söyledi.

Bu sene çıkan haberlerde Mafia 3’ün Xbox One ve PlayStation 4 platfomları için 2K Çek Cumhuriyeti hazırlandığı söylenmiş ama yapım aşamasındaki sıkıntılardan ötürü rafa kaldırılmak zorunda kalınmıştı. Öte yandan, Ocak 2015’de Mafia 2’de Vito Scaletta’yı seslendiren Rick Pasqualone, Twitter hesabı üzerinden oyunun geleceğine dair bazı açıklamalarda bulunmuştu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE