Mafia 3’mü Geliyor?

Take-Two Interactive’in ‘’mafia3thegame’’ isimli alan adını satın alması, ‘’Mafia 3’’ oyunu için ‘’geliştirme süreci acaba başlıyor mu?’’ dedirtti.

Öte yandan, alan adlarını hangi bir firmanın kaydettirdiğine dair sahte görüntüler oldukça basit bir şekilde oluşturulabilirken, Mafia 3 için geliştirme çalışmalarının çoktan başladığı dedikoduları uzun zamandır ortalıkta dolaşıyordu.

Yeni oyunun hazırlıkları hakkında yaklaşık 3 senedir birçok kez açıklama yapılmış ama hiçbiri gerçeği yansıtmamıştı. Mart 2012’de, Mafia 2 oyununun geliştiricisi 2K’nın Çek Cumhuriyeti ofisinin, serinin 3. oyunu üzerine çalışmalara başladığı duyurulmuştu. 3 sene haber alınamadıktan sonra, Mafia 2’nin ses artisti ‘’Rick Pasqualone’’, Ocak 2015’de yeni oyunun duyurusunun çok yakında yapılacağı söylemişti. Tüm bu açıklamaların sonunda 2K veya Take-Two Interactive’den herhangi bir resmi bir duyuru hiçbir zaman yapılmadı.

Illusion Softworks tarafından geliştirilen serinin ilk oyunu ‘’Mafia: The City of Lost’’ 2002 yılında piyasa çıkmış ve onu 2010 yılında 2K’nın yapımını tamamladığı ‘’Mafia 2’’ izlemişti. İlk oyun 1930-1938 dönemini kapsarken, serinin 2. oyunu 1950’lerin Amerika’sında geçmekteydi. TPS türündeki oyunda Mafya dünyasına sıfırdan girip en tepeye yükselmeye çalışıyorsunuz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE