Mafia 3 İçin Yeni Arabalar ve Silahlar

Çıkış tarihine az bir vakit kalan Mafia 3 için geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman yayımlandı. Bu fragmandan  anlıyoruz ki oyun çıkmadan önce bile satın alabileceğimiz bir sürü yeni silah ve araba modelleri var.

2K Games,  çıkacak olan yeni oyunları açık dünya suç oyunu Mafia 3 için ön siparişle satın alabileceğimiz şeylerin ne olduğunu aydınlatan bir fragman yayınladı.

Ön sipariş veren herkes 3 silah ve 3 yeni araba modeliyle gelen Family Kick-Back paketine sahip oluyor. Araba modelleri şöyle: Lassiter Leopard, Smith Moray, MX 100 ve Berkley Stallion. Silahlar modelleri ise; Gator pompalı tüfek, sniper ve Trench 1938 makineli tüfek.

Mafia 3, 7 ekimde Playstation 4, Xbox One ve PC’ler için 7 çıkıyor. 2K Games, Family Kick Back paketindeki itemlerin ileri bir tarihte bedava olup olmayacağına dair bir açıklama yapmadı.

Oyunla ilgili yapılan son röportajda, söylenildiğine göre oyuna eklenen yeni 100 tane soundtrack var.

Ayrıca Mafia 3 Collector’s Edition da 150$ fiyatla piyasaya sunulacak.

[youtube id=”qPT9hBOEPoY”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE