Mafia 3, 15 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı

2k Games’in dağıtımını yaptığı ve 2k ailesinin en önemli  oyunlarından biri olan Hangar 13 tarafından geliştirilen mafia serisi, yeni oyununun çıkışına az bir süre kala yeni bir oynanış videosu ile hayranlarını heyecanlandırdı.

Mafia serisi ilk oyunundan beri kendine has atmosferi ve hikayeleriyle her zaman bu tür oyunlar içinde farklı bir yere sahip olmayı başarmıştı.Duyurulduğundan bu yana da merakla beklenen mafia 3 oyunu bir kaç video ile oyuna dair küçük ipuçları vermişti.

Eski bir Vietnam gazisi olan Lincoln Clay isimli karakteri kontrol edeceğimiz oyun 1968 yılında New Bordeaux’da geçicek ve karakterimiz ve ailesi italyan mafiası ile olan savaşta hayatta kalmaya çalışıcak. Video çatışmalar, araç sürüşü ve hava durumu hakkında birçok görsel içeriği ve performansı barındırsa da, birçok oyun sever özellikle grafikler konusunda hayal kırıklığına uğradıklarını belirtti.

Mafia 3 oyununun Pc, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına 7 Ekim 2016 tarihinde piyasaya çıkacağını hatırlatalım ve oynanış videosu ile sizleri başbaşa bırakalım.

[youtube id=”R_ES9QtF0O0″]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE