Mad Max Oyunundan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Mad Max Oyun

Gişede iyi rakamlar elden eden Mad Max’in, çıkacak oyunu ile ilgili yeni ekran görüntüleri yayımlandı.

Geliştiricisi Avalanche Studios olan ve Pc, Xbox One, Xbox 360, Playstation 3 ve Playstation 4 platformlarına çıkması beklenen Mad Max için; aksiyonu bol yeni ekran görüntüleri geldi. Bir erteleme olmaz ise, 1 Eylül 2015 tarihinde piyasaya çıkması beklenen oyun, bu senenin iddialı yapımlarından biri olacağı düşünülüyor. Hayranları, filmin sinemada yakaladığı başarıyı, oyunda da yakalamasını bekliyor.

1979 yılında Mel Gibson’ın başrolü ile ilk kez sinemaya giren post apokaliptik film olan Mad Max, 3. filminden tam 30 yıl sonra bu sene vizyona “Mad Max: Fury Road” ismi ile girdi. Başrollerinde Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult gibi isimlerin yer aldığı film, 8,6 Imdb puanı aldı ve gişede de güzel bir başarı yakaladı. Baştan sonra aksiyonun hiç durmadığı filmde, bu aksiyonun oyuna nasıl entegre edildiği ise oldukça merak konusu.

Yılın merakla beklenen oyunları arasında yer alan Mad Max’in, aksiyonu bol olan en son ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE