Mad Max Oyunu PS4 ve Xbox One’da 1080p Olacak

Kıyamet sonrası dönemde geçen macera / aksiyon oyunu ‘’Mad Max’’in konsol sürümleri olan PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde 1080p çözünürlükle çalışacağı teyit edildi.

Söz konusu açıklama oyunun geliştiricisi Avalanche Studios tarafından yapılırken, yapımcı John Fuller yüksek çözünürlüğün konsol sürümleri için hazır olduğunu ama PC’deki performansın sistemsel donanıma göre değişebileceğini açıkladı.

John Fuller oyunun haritası üzerine de bazı bilgiler verirken, sınırsız bir alan yaratmak istediklerini dile getirdi. Teknik altyapılarının oldukça geniş olduğunu vurgulayan Fuller, oyun severler için geniş ve zengin bir dünya yaratıldığını sözlerine ekledi.

Mad Max’in büyük bir kısmı savaş araçları üzerinden geçerken, Max’in Magnus Opus (Büyük İş) isimli savaş arabasıyla War Boys’la mücadelesine eşlik edeceksiniz. Ayrıca,  yayımcı Warner Bros, vizyona son giren Mad Max filmiyle, oyun arasında çok fazla benzerlik olmadığını belirtmişti.

1 Eylül 2015’de piyasaya PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle çıkacak oyunun Mart 2015 eski nesil konsol sürümleri (Xbox 360 ve PlayStation 3) iptal edilmişti. Öte yandan, Avalanche Studios’un 1 Aralık 2015’de aksiyon ve macera oyunu ‘’Just Cause 3’’ ü yayımlayacağını da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE