Luther Dizisinin Yeni Sezon Fragmanı Yayımlandı

İzleyicisinin büyük merakla beklediği, 2013 yılında sezon finalini yapan Luther dizisinin yeni sezon fragmanı yayımlandı.

BBC’de yayımlanan, başrollerinde Idris Elba, Warren Brown, Dermot Crowley, Michael Smiley, Ruth Wilson ve Paul McGann gibi başarılı oyuncuların yer aldığı “Luther” dizisi ilk bölümüyle dikkatleri üstüne çekmiş ve kısa zamanda geniş bir seyirci kitlesine sahip olmuştu. Sekiz dalda Emmy adaylığı bulunan, Altın Küre ödüllü mini dizinin pilot bölümü 2010 yılında televizyon ekranlarına gelmişti.

İlk sezonu altı bölümden, ikinci sezonu ve üçüncü sezonu dörder bölümden oluşan Luther’in yeni sezonu iki yıl aradan sonra seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fakat dizi, diğer sezonlarından farklı olarak yeni sezonunda sadece 2 bölüm olarak yayımlanacak. İlk bölümü 15 Aralık’ta televizyon ekranlarına gelecek olan Luther’in iki bölümü de 60 dakikadan oluşuyor. Beklenildiğinin aksine oldukça az bölümle seyircisini hayal kırıklığına uğratan Luther’in yeni sezonunun senaryosu, ilk üç sezonda olduğu gibi Neil Cross tarafından kaleme alınıp, Sam Miller tarafından yönetildi.

Zekasına oldukça güvenen bir dedektif olan John Luther’i canlandıran Idris Elba, bu rolü ile 2014 yılında Altın Küre Ödülü’nü kazanmıştı. Yeni sezonun fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”vTZvxT03y1U”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE