Looney Tunes Dash İncelemesi

Aslında Looney Tunes; 1930 – 1969 yılları arasında birçok kısa filmden oluşan çizgi dizisidir. Fakat 2014 yılı biterken mobil cihazlara damgasını vuran ve çocukluğumuzu yansıtan yeni bir çizgi film oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyunun her aşamasında ayrı karakterle bölümleri tamamlamaya çalışırken, bu karakterlerin özel yetenekleri ve kendilerine özgü mekanlarının da keyfini çıkaracağınız yeni bir Zynga yapımıdır. Temple Run’ı andıran fakat amacı farklı olan macera oyunun da ilk bölümde Bugs Bunny, ikinci bölümde Road Runner ve daha sonrasında hepimizin çok sevdiği Tweety karakteriyle devam etmektedir.

Her maceraya başlamadan önce slot makinesine basarak puan, özel güç vs. gibi oyunu güçlendiren bonuslar kazanılmaktadır. Daha sonrasında ise size verilen görevlere göre bölümleri engellere takılmadan ve düşmanınıza yakalanmadan tamamlamaya çalışmanız gerekmektedir. Oyunun amacı ise Elmer Fudd’dan kurtulmaktadır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi özel yetenekleri olan karakterlerimiz, bu yetenekleri oyun içerisinde kazanabilmektedir fakat bir miktar ücret karşılığında hemen almanızda mümkün olabiliyor. Bugs Bunny karakterini oynarken, yeteneğiniz ayakkabı özelliğiyle engelleri önünüzden kaldırmakken; Road Runner’da ise ateş özelliğiyle daha hızlı hareket edebilme olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu yetenekleri bir kere kullandıktan sonra tekrardan aktifleşmesi için oyun içerisinde belirli bir puanı tamamlamamız gerekmektedir.

Engelle takılmadan ve baş düşmanlarınıza yakalanmadan keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu ücretsiz olarak Google Play ve Appstore mağazalarından indirebilirsiniz.

İyi Yönler
  • Efsane Looney Tunes karakterlerini tekrar görmek sevindirici.
  • Oyun ilerledikçe özel yetenekler ve karakter değişikliği sayesinde oyundan kopmuyorsunuz
Kötü Yönler
  • Belli bir süre sonra oyun içi satın alma yapmazsanız ilerlemek zor
  • Ani çıkan engeller
7
İyi

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE