LoL Şampiyonluk Liginde Oyuncular Arasında Sert Tartışmalar

League of Legends (LoL) Şampiyonluk Ligi hızla devam ederken, takım koçları ve oyuncular arasında sosyal medya üzerinden oldukça sert tartışmalar gözlemliyoruz.

Geçtiğimiz günlerde ‘’Elwind’’in eski takım koçu hakında yaptığı açıklamalar gündeme otururken, sosyal medya üzerinden ‘’Elwind’’ ve ‘’Auspexa’’ arasında bir laf dalaşını izledik. Bu tartışmayı, Dark Passage takımında nişancı rölünü üstlenen ‘’Zeitnot’’un açıklamalarıda alevlendirdi. Diğer bir olay ise Beşiktaş’ın eski üst koridor oyuncusu olan ‘’Xyraz’’ ile şu an Beşiktaş’ın nişancı rolünü üstlenen ‘’Ruvelius’’ arasında gelişti. Beşiktaş.OHM ve Team Turquality maçları sonrasında oyuncular birbirlerini maç sonlarında tebrik ederken ‘’Ruvelius’’un ‘’Xyraz’’ın tokalaşmak için uzattığı eli geri çevirdiği gözden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde ‘’Xyraz’’ın HWA TV’ye yaptığı açıklamalarda ‘’Rawbin’’ ile takımdan neden ayrıldıklarını açıklar nitelikte.Tartışmalarda tonun giderek sertleşmesi durumunda Riot Games’in bu olaya müdahele etmesi bekleniyor.

İşte Zeitnot ve Xyraz’ tarafından yapılan çarpıcı açıklamalar:

1

2

League of Legends (LoL) Şampiyonluk Liginde 4. hafta geride kalırken, Dark Passage 17 puanla liderliğini koruyor. Onu 15’er puanla Supermassive ve Team Aurora takımları izliyorlar.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE