LoL Şampiyonluk Ligi’nde, 1. Hafta Sonrası Yapılan Transferler

League of Legends’ta Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi’nde ilk hafta sonra erdikten sonra birkaç transfer yapıldı. 2. Hafta maçlarına bugün, takımlar bu transferlerle başlayacaklar.

Beşiktaş.Oyunhizmetleri, ilk hafta koçları olmadan maçlarını yapmışlardı. Bu hafta, eski Oyun Hizmetleri koçu Fatih “theJungsad” Koç ile anlaşan Beşiktaş.OHM, ayrıca yedek oyuncusu MinionPro’nun yerine Yükselme Ligi’nden tanınanz Ahmet Cihan “meân” Battal’ı transfer etti.

ÇİLEKLER, bugüne kadar tamamen yerli bir kadro ile ilerlemişlerdi. Fakat bu hafta, ilk yabancı oyuncusu olan Belçikalı ormancı Brent “Sigma” De Laet’i transfer ettiler. Sigma, Şampiyonluk Ligi Elemeleri’nde Victorious Ace’de oynamıştı. Bu transferle beraber Astarte ise, yedek konuma geçti.

Dark Passage, Koç Auspexa ile yolları ayırdığını daha önceden duyurmuştu ancak kurallar gereği ilk hafta maçlarında Auspexa ile çalışmak zorunda kalmışlardı. Bu haftadan itibaren ise Aral “Halpern” Norman, DP’nin koçu olacak. İlk defa koçluk deneyimini tadacak olan Halpern, yüksek oyunculuk tecrübesiyle TBF’den tanınıyordu.

OYUNFOR.CREW,  beklenmeyen bir değişiklik yaptı. Artık ligin eski oyunculardan Revanche’ı yedeğe çekip, ligin bir başka tanıdık ismi Ege “padden” Acar’ı kadrolarına kattılar.

LoL Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi’nin 2. Hafta maçları bugün saat 14.00’te Dark Passage ve ÇİLEKLER’in maçıyla başlayacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE