LoL Şampiyonluk Ligi Türkiye Finali 13 Ağustos’ta

League of Legends Şampiyonluk Ligi Türkiye finali 13 Ağustos 2016’da Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek.

7 hafta boyunca devam eden lig aşaması ve akabinde gerçekleşen Şampiyonluk Ligi sonrasında finale kalan en iyi iki takım kupa mücadelesi verecekler. 5 maç üzerinden oynanacak final maçının galibi ülkemizi Brezilya’da düzenlenecek olan IWCQ’da (International Wild Card Qualifiers) temsil edecek.   

İki aşama halinde satılacak toplam 12 bin adet biletin kısa sürede tükenmesi bekleniyor. Geçen sene satışa sunulan 10bin adet bilet 24 saat içinde satılmıştı. Bu seneki bilet fiyatlarının 30TL (1. kategori) ve 20TL (2. kategori) olduğunu belirtelim. Karşılaşma saat 11.30’da başlarken, final maçının yanı sıra birçok sürpriz etkinliğin ve cosplayer şovların olacağı belirtiliyor. Riot Games’in hem geliştiricisi hem de yayımcısı olduğu League of Legends Ekim 2009’da piyasaya sunuldu. MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) türünde olan oyun şu an için tüm dünya tarafından büyük ilgi görürken, oyun canlı yayın platformu Twitch üzerinde Dota 2’den sonra en çok oynanan oyun.

LoL Şampiyonluk Ligi hakkında kaleme aldığımız analizlere sitemizdeki köşe yazıları kısmından ulaşabilirsiniz.  

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE