LoL Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi, 2. Hafta

League of Legends’ta Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi heyecanı sürüyor. 1. haftayı geride bıraktığımız turnuvada takımların sıralaması ve puan durumu, ayrıca 2. hafta olacak maçların takvimi şu şekilde:

  1. Dark Passage: İlk hafta bütün maçlarını kazanan tek ekip olan DP, 6 puanla ligin birinci sırasında yer alıyor.
  2. SuperMassive: Geçen mevsimin şampiyonu olan SUP; Çilekler takımını 2 maçta da mağlup edip, Oyunfor.CREW ekibi ile berabere kalınca haftayı 4 puanla ikinci sırada bitirdi.
  3. Beşiktaş Oyun Hizmetleri: İki maçında da ÇİLEKLER’i mağlup etmeyi başaran Beşiktaş.OHM, Team Aurora ile berabere kalınca haftayı ikinci sırada ve 4 puanda kapattı.
  4. HWA Gaming: ilk karşılaşmasında Oyunfor.CREW ekibini 2-0 mağlup ederek 3 puan alırken, diğer bir karşılaşması olan Team Turquality’e 2-0 mağlup oldu ve haftayı 3 puanla dördüncü sırada kapattı.
  5. Team Turquality: Dark Passage’a karşı 2-0 mağlup oldu ve HWA Gaming karşılaşmasından 3 puan kazanıp haftayı beşinci sırada bitirdi.
  6. Oyunfor.CREW: Ligin yeni takımı CREW, haftayı 1 puanla kapattı. İlk karşılaşmasında HWA Gaming takımına 2-0 mağlup oldu. SuperMassive takımına karşı 1 maç kazanıp 1 puan aldılar.
  7. Team AURORA: Haftayı 1 puanla kapatan ekip, Beşiktaş Oyun Hizmetleri ile berabere kalıp, Dark Passage’a 2-0 mağlup oldu.
  8. ÇİLEKLER: Beşiktaş Oyun Hizmetleri’ne karşı ilk maçta iyi oynayıp şanssız bir şeklîde yenilen ÇİLEKLER, ikinci maçta da hedefledikleri performansı sergileyemeyince SuperMassive’e de 2-0 mağlup olarak 0 puanda, ilk haftayı sekizinci sırada kapattı.

lol-sampiyonluk-ligi-1-hafta

LoL Şampiyonluk Ligi 2016 Yaz Mevsimi’nde 2.hafta oynanacak maçlar, bugün saat 14.00’te başlıyor.

18 Haziran Cumartesi

saat 14.00 Dark Passage ÇİLEKLER
saat 16.00 Team AURORA HWA Gaming
saat 18.00 Team Turquality SuperMassive

19 Haziran Pazar

saat 14.00 ÇİLEKLER

Oyunfor.CREW

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE