LOL (League of Legends) İçin Mobil Uygulama Geldi

League of Legends (LoL) için beklenen mobil uygulama sonunda yayımlandı.

Uygulama, bilgisayar başında olmadığınız durumlarda oyundaki arkadaşlarınızla temas halinde kalmanızı yararken, Android ve iOS sürümleri geliştirilen uygulamanın adının ‘’LoL Arkadaşları’’ olduğunu belirtelim. 2016’da LoL üzerinden sosyal etkileşimi arttıracağını söyleyen Riot Games bu doğrultuda ilk adımlarını atmaya başlarken, şu an için uygulama içerisinde arkadaş ekleme ve chat gibi temel özellikler yer alıyor. İlerleyen süreçte daha fazla özelliğin ‘’LoL Arkadaşları’’ uygulamasına dâhil edilmesi planlanıyor, ayrıca kullanıcılardan gelen geri dönüşlerinde önemli olduğunun altı çiziliyor.

Ekim 2009’da Amerikalı oyun geliştirici Riot Games tarafından piyasa sürülen League of Legends, şu an için tüm dünyada en çok oynanan e-spor oyunlarından yer alıyor. F2P olan ve multiplayer online olarak oynanan oyunun dünya turnuvalarında 2 milyon dolar gibi büyük para ödülleri dağıtılıyor.

Canlı yayın oyun platformu Twitch’te en çok ilgi gören ilk üç oyun arasında yer alan LoL için ülkemizi uluslararası arenalarda temsil eden profesyonel e-spor takımları bulunuyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE