Live Action TV Serilerine One Piece Ekleniyor

Mangası ve animesi ile oldukça ünlü bir hale gelen One Piece, televizyona uyarlanacak.

Animeseverleri mutlu eden bu haberi, Hiroyuki Nakano resmi bir açıklama yaparak paylaştı. Bilindiği üzere Hiroyuki Nakano, One Piece’in mangasının yayımlandığı Shonen Jump isimli derginin genel yayın yönetmeni. Hiroyuki Nakano bu haber ile ilgili ayrıntı vermedi; ancak serinin Japonya’da değil de başka bir ülkede hazırlanacağını söyledi. Hiroyuki Nakano ayrıca; One Piece’i yayımlanmaya başladığı zamandan beri takip eden okuyucularını oldukça önemsediklerini ve onları hayal kırıklığına uğratmak istemediklerini dile getirdi. One Piece’in Live Action TV serisine Tomorrow Studios’un da dahil olduğu duyuruldu. Tomorrow Studios’un Prison Break dizisinde de adını duyurmuş olduğunu hatırlatalım.

One Piece 1997 yılının Ağustos ayından beri yayımlanan, Eiiçiro Oda tarafından hazırlanan bir manga serisidir. One Piece’in animesi ise yedi yüz küsur bölümü ile adeta rekor haline gelmiş animelerden biridir. Serinin mangasının birçok yerde satış rekorları kırdığını da hatırlatalım. Oldukça eğlenceli ve fantastik olan bu animenin ise televizyona nasıl uyarlanacağı büyük bir merak konusu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE