Limitless Dizi Olarak Geliyor

Sinema filmi oldukça sevilen ve oldukça özgün bir konuya sahip “Limitless” tv dizisi olarak yakında ekranlara geliyor.

2011 yılında vizyona giren, başrollerinde Bradley Cooper ve Robert De Niro gibi ünlü isimlerin yer aldığı Limitless, çok yakında CBS ekranında olacak. Üstelik filmin başrol oyuncusu Bradley Cooper, filmde rolünü üstlendiği “Eddie Morra” karakterini canlandıracak ve bazı bölümlerde yer alacak. Dizinin diğer oyuncuları ise Jennifer Carpenter, Jake McDorman, Mary Elizabeth Mastrantonio ve Hill Harper.

Film insan beyninin tam kapasite ile kullanılmasını sağlayan, bir ilaç etrafında dönen olayları konu alıyor. Bazı araştırmaların sonucuna göre, insan beyninin sadece %3’ünü kullandığı söylenir. Çok zeki insanların bunu %4 ve çok ender olarak %5’e çıkardıkları hatta Einstein’in bu ender insanlardan biri olduğu iddia edilir. Peki ya bir ilaç sayesinde, beynimizin %100’ünü kullanabilseydik ? Film, bazı olaylar çerçevesinde, bu sorunun cevabını bize vermeye çalışıyor.

Oldukça yüksek gişe yapmayı başaran film, Scream Awards ödüllerinde en iyi gerilim filmi ödülünü almayı başarmıştı. Yapım maliyeti 27 milyon dolar olan film, dünya çapında 161 milyon dolarlık gişe hasılat yaptı. Filmde Bradley Cooper ve Robert De Niro gibi isimlerin yanında; Anna Friel, Abbie Cornish ve Andrew Hoawrd gibi ünlü isimler de yer aldı.

CBS tarafından dizi hakkında 3 dakikalık resmi bir tanıtım fragmanı yayımlanmış durumda. Dizinin ilk bölümünün ne zaman yayımlanacağına dair resmi bir bilgi ise, şimdilik yayımlanmadı. Dizinin resmi fragmanını, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE