Life is Strange’in Çizgi Romanı Geliyor

Life is Strange'in çizgi romanı, bu sene bitmeden piyasaya sürülecek.

Bilindiği üzere Life is Strange, en popüler oyunlardan biri. Şu sıralarda da seri, Life is Strange: Before The Storm ile devam ediyor ve bu oyunun bütün bölümleri de henüz yayımlanmadı. Yani Life is Strange dediğimizde zaten yeni oyunların gelmesini bekliyoruz. Bu bekleyişimize bir de serinin çizgi romanı eklenmişti. Ancak bu çizgi romanın çıkmasının birkaç sene sürebileceği konuşuluyordu. Fakat yapılan açıklamalara göre, o kadar da fazla beklememiz gerekmeyecek çünkü Life is Strange’in çizgi romanı, 2018 yılı sona ermeden bekleyenleri ile buluşacak.

Square Enix ve Dontnod Entertainment yaptığı bir açıklama ile Life is Strange’in çizgi romanının 2018 yılı Kasım ayı içinde çıkacağını açıkladı. Bu açıklamada net bir gün de verilmediğini belirtelim. Birkaç ay sonra piyasaya sürülecek bu çizgi romanın konusu ise Max ve Chloe’nin Arcadia Bay’a dönmesi olacak. Bu dönüşün de oyunun sonlarından biri olduğunu hatırlatalım. Life is Strange’in resmi Twitter hesabının bu konu ile ilgili yaptığı paylaşıma ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE