Life is Strange’i Yaratan Ekip ‘’Vampyr’’ i Tanıttı

‘’Life is Strange’’ ve ‘’Remember Me’’ gibi değişik senaryolu oyunları geliştiren Fransız oyun stüdyosu ‘’Dontnod Entertainment’’, yeni oyunları ‘’Vampyr’’ i tanıttı.

Duyurusu ilk olarak Ocak 2015’de yapılan oyunun geniş kapsamlı tanıtımı E3 (Electronic Entertainment Expo) 2015 Konferansı’nda yapıldı. RPG türündeki oyun Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilirken, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkacak. Çıkış tarihi kesin olmamakla beraber ‘’Focus Home Interactive’’ in yayımcısı olduğu oyunun, 2017 yılı içerisinde oyun severlerle buluşması bekleniyor.

20. yüzyılın İngiltere’sinde geçen oyunda, salgın hastalıklar ve geceleri vampir saldırılarıyla kaosa sürüklenmiş bir şehirde kendinizi buluyorsunuz. Savaş sonrası şehre dönen Jonathan E. Reid isimli bir askeri doktor ısırılmış ve vampire dönüşmüştür. Reid’i kontrol edeceğiniz oyunda, Londra sokaklarını arşınlayacak ve verilen görevleri yerine getireceksiniz.

Geliştirici Dotnod Entertainment şu sözlerle oyunu anlattı: ‘’Oyundaki hemen herkes potansiyel hedefiniz, onları iyi tahlil etmeli, diğer karakterlerle olan ilişkisini incelemeli, günlük alışkanlıklarını değiştirmeli ve karanlık bir sokakta yalnız olarak kıstırmalısınız’’. Kendi silahlarınızı yaratacağınız oyunda, birçok vampir türü ve tabii ki vampir avcıları sizleri bekliyor olacak.

Aşağıda bulunan tanıtım videosuna göz atabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE