Life is Strange: Before the Storm’un Oynanış Videosu Yayımlandı

31 Ağustos 2017’de ilk bölümü yayımlanacak olan Life is Strange: Before the Storm için, 10 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı. Videoda Chloe ve David’in sahneleri bulunuyor.

Life is Strange’in resmi YouTube kanalında yayımlanan bu video, Life is Strange hayranlarını heyecanlandırdı. Serinin bu yeni oyunu, asıl hikayenin üç sene öncesini anlatacak. Bu oyunda Rachel Amber ve Chloe’yi görme şansımız olacak. Life is Strange oyuncularının Rachel’ı oldukça merak ettiklerini söyeleyebiliriz. Asıl serideki olaylar başlamadan önceki Arcadia Körfezi de, oyuncular için ilginç bir deneyim olacaktır.

Square Enix’in popüler oyunu Life is Strange’in devamı olan Life is Strange: Before the Storm, E3’te sinematik bir fragmanla duyrulmuştu. Bu yeni seri, üç bölümden oluşacak. Serinin birinci bölümü ise 31 Ağustos’ta yayımlanacak.

Life is Strange: Before the Storm’un PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında yayımlanacağını hatırlatalım. Serinin ilk oynanış videosunun ise çok merak uyandırıcı gözüktüğünü söyeleyebiliriz; ancak bazı oyuncular bu gibi videoları önceden izlemekten hoşlanmayabilirler. Özellikle de bu tarz bir oyunda. Ancak yine merakınıza yenilip, videoya göz atacağınızı tahmin ediyoruz.

Life is Strange: Before the Storm’un 10 dakikalık oynanış videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”-JfKx5hzhwA”]

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE