Lenovo Yoga Book’un Yeni Detayları Ortaya Çıktı

Lenovo’nun IFA 2016 etkinliğinde tanıttığı ve çok farklı özelliklerle çıkan Yoga Book isimli bilgisayarına ait yeni detaylar ortaya çıktı.

Dijital kalemi ve Halo klavyesiyle rakiplerinden farklı özellikler sunan Yoga Book tanıtıldığı zaman Windows ve Android olarak iki farklı sürümle piyasaya çıkacağı söylenmişti. Bu 2 si 1 arada tablet bilgisayarı almak istiyorsanız ve genellikle tablet olarak kullanacaksanız Android sürümü sizin için daha uygundur. Ancak Android sürümü iş için Windows kadar yeterli ve stabil olmaması dolayısıyla da iş için Windows’un daha ideal olduğunu belirterek Windows’lu  sürümü tercih etmenizi öneririz.

Yoga Book tasarım ve sanat alanında uğraşanlar için dijital sanat olarak biçilmiş kaftan. Gerçek mürekkepli dijital kalemi ile kutusundan çıkan özel deftere yaptığınız çizimleri dijital ortama aktarabilirsiniz.

Lenovo genel müdürü Jeff Meredith tarafından gelecek yıl içerisinde Chrome OS işletim sistemiyle daha stabil ve güçlü bir yeni Yoga Book versiyonunun çıkacağını belirtildi. Yeni sürümün kullanıcılar için daha kolaylaştırılmış özellikler ve Android sürümündeki Book arayüzünden daha işlevsel olması bekleniyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE