League of Legends’ta Yeni Ultimate Kostüm Lux İçin Çıkacak

Şimdiye kadar üç tane ultimate kostüm çıkarmış olan Riot Games, yeni ultimate kostümü “Elementalist Lux”u duyurdu.

League of Legends’ta, şampiyonlara sık sık yeni kostümler geliyor ve bu kostümlere uygun farklı temalar da yapılıyor. Binlerce kostüm seçeneğinin arasında da en çok dikkat çekenlerin ultimate kostümler olduğunu söyleyebiliriz. Bu kostümler, oyun içi özel görsel efektlere, özel seslendirmelere sahip oluyorlar. Bilindiği üzere ilk ultimate kostüm Pulsefire Ezreal için yapılmıştı. Bu kostümün yeni büyü efektlerinin, dört aşamalı gelişebilen modelinin, özel sihirdar simgesinin olması oyuncuları şaşırtmıştı. Daha sonra da Udyr ve Sona için çıkarılan ultimate kostümler oyuncuların bunlara alışmasını ve yenilerini beklemelerine sebep oldu. Ruh Bekçisi Udyr’ın da dört farklı görselinin olduğunu, DJ Sona’nın ise üç farklı oyun içi görüntüsü ve takım arkadaşlarına dinletebildiği üç farklı müziğinin olduğunu hatırlatalım.

elementalist-lux2Sıradaki ultimate kostüm, Elementalist Lux’un ise 10 farklı oyun içi görüntüsü olacak. Bunlar da 10 farklı kostüm gibi olacaklar ve hepsi farklı görsel efektlere ve farklı seslendirmelere sahip olacaklar. Bu şekilde de 1 ultimate kostüm ile 10 adet Lux kostümünün alınmış olacağını söyleyebiliriz.

Elementalist Lux’un temasını ise elementler oluşturuyor. 10 farklı elementi barındıran kostümün tek bir maçta sadece 3 tanesinin görülebileceğini de belirtelim. Oyun Light Lux ile başlıyor ve zaman ilerledikçe bu kostümü Fire, Water, Air ve Nature formlarından birine dönüştürebiliyorsunuz.

lightwaternaturefireair
Bu dönüşümden sonra, zaman ilerledikçe bir form seçimi hakkınız daha oluyor (Fire, Water, Air ve Nature elementleri içinden). Bu seçim de önceki iki formunuzu birleştirdiği için sizi bambaşka bir elemente yönlendiriyor. Bu da Magma, Mystic, Storm, Ice, Dark elementleri arasından seçiliyor. Elementlerin dönüşümü ise şu şekilde belirlenmiş;

icestormmysticmagmadark

Elementalist Lux’un şu an PBE sunucusunda test edildiğini ve 3250 RP’ye satışa sunulacağını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE