League of Legends’ta Dost Kazığı Oyun Modu Devrede

League of Legends’ta bir süredir Dönüşümlü Oyun Modu uygulaması vardı. Bu hafta sonu da Dost Kazığı Oyun Modu açıldı.

 Bilindiği üzere Dönüşümlü Oyun Modu, her hafta Cuma günü başlayıp Pazar gecesine kadar devam ediyordu. Her hafta sonu farklı bir modun açık olduğu League of Legends’ta, hangi modların oynanabileceğini gösteren takvimler aylık olarak belirleniyor. Böylece sırasıyla gelecek olan dört oyun modundan haberdar olabiliyor oyuncular. Bu hafta sonu da, pek sık görülmeyen bir oyun modu açık olacak. Bu modu ise diğer haftalarda; Altıda Altı, Merkez Kuşatması ve Poro Kralı takip edecek.

Dost Kazığı Modu ise kısaca şu şekilde; bu oyun modunda yapılan şampiyon seçimi oyuncunun kendisi için değil karşı takım için olacak. Bu seçim de oyuncunun kendi takımının şampiyon havuzuna göre yapılacak.  Karşınızda hangi şampiyonları görmek istediğinize karar vereceksiniz bu seçim ekranında. Karşı takımın elinde olmayan bir şampiyonu da, sizin takımınızdan birinde varsa eğer, karşı takım için seçebiliyorsunuz. Örnek vermek gerekirse; sizin takım arkadaşınızda Soraka var fakat karşı takımda yok. Yine de Soraka’yı rakibinizin oynaması için seçebiliyorsunuz.

Diğer Dönüşümlü Oyun Modlarında olduğu gibi Dost Kazığı’nda da Şampiyon Ustalığı Puanları aktif ve anahtar ya da sandık kazanmak da mümkün olacak. Dost Kazığı Oyun Modu’nun bugünden itibaren Pazar gecesine kadar açık kalacağını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE