League of Legends’ta 7. Sezon Geliyor

League of Legends’ın 6. sezonu, 7 Kasım 2016 günü 23:59’da bitecek.

Tüm dünyada yüksek derecede oynanmakta olan Leauge of Legends’ın sezon bitimine çok az kala bazı yeniliklerden bahsettiğini hepimiz biliyoruz. Bu yenilikleri sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Sezon sonu ödüllerinden bahsederek başlayalım.

Altın ve üstü kümelere ödül olarak Şanlı Maokai kostümü geliyor. Eğer Maokai şampiyonuna sahip değilseniz Riot Games size hem şampiyonu hem de kostümü veriyor.

Dereceli takım ödülleri yine var ve 10 maç kazandığınız takdirde Şanlı Totem Görünümü kazanıyorsunuz.

dereceli-odullerYeni sezonda Dereceli sıralara gelecek yeniliklerle devam edelim. Riot Games oyuncularını dinleyerek Tekli/Çiftli sırayı tekrar getireceğini duyurdu. Ayrıca seçim ekranında 2 rol seçebilirken istemediğiniz bir rolü de silme gibi bir seçenek getireceğini duyurdu. Ek olarak, 5 kişinin birlikte girebilmesi için Dereceli Esnek Sıra gelecek. Riot Games her oyuncuyu tatmin etmeye çalışıyor sanırım.

Yeni sezonda Oyun Tekrarı da gelecek. Riot daha önce de bahsettiği bu konuda hazır olduklarını ama önceki yamada oyun tekrarlarında sorun yaşadıklarını belirtmişti. Bu konuya çözüm bulunduğu söyleniyor.

Oyun Tekrarı ile; oyun tekrarlarınızı indirebilirsiniz. Detaylı Zaman Çizelgesi’nde oyun içi anlarınızı bulabilirsiniz.  Kayıt işlevi ile oyundaki önemli anlarınızın videolarını hazırlayabilirsiniz.

oyun-tekrariYeni sezona doğru gelecek olan değişiklikler ise şu şampiyonlar üzerinde olacak; Warwick, Galio, Akali, Zed, Evelynn, Fizz, Kassadin, Katarina, Kha’Zix, LeBlanc, Rengar, Shaco, Talon ve Zed.

Warwick ve Galio’ya Yorick’te olduğu gibi full bir rework gelebilir. Fark ettiğiniz gibi hepsi suikastçı şampiyonlar olarak geçiyor. Riot Games suikastçı şampiyonlara büyük küçük değişimler yapacak.

İsterseniz Warwick’ten başlayalım; Riot Games ”Warwick oyuna yeni başlayan oyuncular için fazlasıyla arkadaş canlısı. Biz de bunun üzerinden giderek bu durumu daha da geliştirmek istiyoruz. Warwick’in yeni ormancılara nasıl etkili bir ormancı olunacağını öğretmesini amaçlıyoruz. Şu anda Warwick 6. seviyeye kadar baskın yapamıyor. Biz de Warwick setini daha sık ve erken baskın yapması için değiştirmek istiyoruz. Warwick yetenek setinin de sıkıcı ve eski olduğuna dair oyunculardan geri bildirimler aldık. Her ne kadar buradaki amacımız Warwick’in başlangıç seviyesindeki zorluğunu artırmak olmasa da ona daha fazla seçenek sunarak daha büyük bir stratejik derinlik kazandırmak istiyoruz. Ayrıca dünyamızda ona da bir yer vererek teması ve tasarımını Riot’un modern standartlarına getirmek istiyoruz.”

Galio; Riot Games ”Şu anda Galio’nun yığınla sorunu var. Temasının, oynanışının ve tasarımının pek iyi olduğu söylenemez. Bu da bize Galio üzerinde çalışmak için geniş bir yelpaze sağlıyor. Muhtemelen Galio şu ana kadar yaptığımız en büyük yenileme olacak. Peki, Galio için ne amaçlıyoruz? Galio ile birlikte orta koridora tank büyücü karışımı bir şampiyon getirip getiremeyeceğimizi görmek istiyoruz; çünkü bunun birçok ilginç stratejiyi de beraberinde getireceğini düşünüyoruz. Ayrıca bir nevi heykel yapı olmasının yanında Demacia ile olan sıkı bağlarının da fazlasıyla önemli olduğunu düşünüyoruz.”

Şimdi suikastçılara bakalım; Riot Games “Suikastçı şampiyonları oynaması ve izlemesi gerçekten heyecan verici; onlar farklı oyun tarzları ile takım savaşlarını güvenli oyun stili olan şampiyonlar için dinamik tutuyorlar. Suikastçı şampiyonlar, bizlerin onları ele alabilmesi için problem yaratan bir sınıf haline dönüştü. Onları dengelemek cidden zor özellikle öne geçtiklerinde yapabildikleri sinir bozucu. Bizim de odaklanacağımız üç nokta var; birincisi suikastçılara sağlıklı bir oynayış stili sağlamak. Suikastçının vurduğu hasarın göz açıp kapayıncaya dek büyük oranlara ulaşmasına değişiklik getirmek istiyoruz. İkincisi her suikastçının kendine has bir özelliğinin olmasını istiyoruz. Üçüncüsü ise suikastçıların takımına kazanma yolunda sağladığı katkıyı anlamlı yapmak istiyoruz.”

Yeni sezon ile ilgili verilen bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni bir haber ile sizinle birlikte olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE