League of Legends’ta 6. Sezon Sona Erdi

Dereceli sıraların kapanması ile birlikte, League of Legends’ta 6. sezon sona erdi. 7. sezon ise 2017 gelmeden önce, 6.24 yaması ile başlayacak.

League of Legends, 7. sezonda birtakım değişiklikler yapacak. Bu değişikliklerden en önemlisi ise, yeni sezonun başlangıç tarihinin bir ay öne çekilmesi oldu. 7. sezon, bu sene içinde, 6.24 Yama Dönemi’nde başlayacak. Bu zamana kadar ise dereceli oyun oynamak tabii ki mümkün fakat 6. sezon sona erdiği için dereceli maçlardan şu sezon arasında, ödül kazanılmayacak. 6. sezonun bitmesiyle sezon ödülleri dağıtılmaya başlanacak. Altın ve üstü ligler için Şanlı Maokai’nin oyunculara hediye edileceğini hatırlatalım.

6.22 yaması ile Sezon Arası Dönem’e bugün girmiş olan League of Legends, bu dönemde yaptığı değişikleri önümüzdeki iki yama içinde rayına oturtmayı planlıyor. 6.22 yamasından itibaren ise dereceli sıralarda Esnek Sıra açılacak. Tekli/Çiftli dereceli sırası ise yaklaşık bir hafta sonra gelecek.

7. sezon için gelecek değişiklikler ise şu şekilde; iki farklı dereceli sırası olacak. Yeni gelmiş olan Esnek Sıra ile grup halinde dereceli oyunlara girebileceksiniz. Daha önce var olan ve geçen sezon kaldırılan Tekli/Çiftli Sıra ise tekrar devreye girecek ve bu sırada da tek başınıza ya da güvendiğiniz tek bir arkadaşınızla birlikte dereceli oyuna girebileceksiniz.

Bunların dışında yeni sezonda, dereceli sıraya girerken; istediğiniz iki rol seçip, bir de oynamak istemediğiniz bir rolü belirtebileceksiniz. Bu uygulamanın da şu an Latin Amerika, Kuzey ve Güney sunucularında test edildiğini belirtelim.

Normal Sıralı Seçim, katılım sınırlı olduğu için yeni sezonda kaldırılacak. Fakat Kuzey Amerika, Avrupa Batı ve Brezilya bölgelerinde oynanabilir olmaya devam edecek.

Yeni sezon lig yerleştirmelerinde ise en yüksek lig Platin 1’den başlayacak. Bu yüzden yeni sezonda herkes şu anda olduğundan daha düşük bir kümeye yerleştirilecek.

Yeni sezonda dereceli sıfırlaması yapılacak ancak yeni sezon başlayana kadar, önümüzdeki şu bir ay içinde yapılan dereceli maçlar ise hesaba katkıda bulunacak, yeni yerleştirmeleri etkileyecek.

6. sezonun bitmesiyle verilecek ödüllerin de, iki hafta içinde herkese yavaş yavaş dağıtılacağını hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE