League of Legends’ta 1 Nisan, DRAAAAAVEN Günü

Amumu’nun 1 Nisan 2016’da başlayan partisini ele geçiren Draven, “Gelmeyeni Çizerim” diyerek hepimizi tehdit ediyor.

Öncelikle bu haftanın ücretsiz şampiyon rotasyonuna, bugün itibariyle 11. Kişi olarak Draven’ın da katıldığını belirtelim. Draven gününe özel olarak, yeni bir oynanışla karşı karşıyayız. Gizli Silahlar: Her yerde Draven.

LoL şampiyonlarının gizli kalmış yeteneklerinin keşfedildiği Gizli Silahlar’da bu sefer Draven’ın muhteşemliğini kutluyoruz. Keskin nişancımız LoL’daki bütün rollere ve pozisyonlara uygun olarak sunuldu.

Orta koridor şampiyonlarının kırılganlığı malum, eh Draven da yüksek hasarıyla orta koridordaki şampiyonları ezip geçiyor.

draven-lol

Ormanda ise Draven’ın ultisini tam yerine denk getirebilirseniz, bütün kampı bir anda temizleyebilirsiniz. Riot’un bu konudaki önerisi ise; “Ultin canavarları öldürmeye yetmediyse biraz daha eşya almayı dene.” Bu biraz şeye benzemiş sanki, “Almak istediğin eşya için 50 altın lazımsa, rakibin merkezini yok et.” Sanırım gerçek bir 1 Nisan eğlencesiyle karşı karşıyayız.

Üst koridorda ise Draven’ın o muhteşem baltaları minyon kesmeye odaklanan rakibi oyundan düşürecektir. Riot’un bu konudaki sözü mü; “Nasus minyonları avlar, Draven Nasusları.”

Destekte ise, evet Draven can yenileme gibi “anlamsız” özelliklere sahip değil ancak yüksek hasarıyla bunu gölgeleyecektir. Görkemli Cellat karşısında rakiplerin iki seçeneği var; birincisi anında teslim olmak (bu özellik Draven’ın olduğu oyunlarda açılır), ikincisi ise oyunun sonuna kadar başka bir koridorda gizlenmek. Açıkçası, ben tuttum bunu. Gizlenmek ve onun karşısına çıkmamak çok mantıklı çünkü destek Draven İlk Kan’ı alabilirse oyun otomatik olarak 3 galibiyet ile ödüllendiriyor.

Bu özel sayıda, Draven’ın sıkıntılı olduğu noktalar kısmı Riot tarafından boş bırakılırken alması gereken eşyalar kısmında ise 4 tane Ebedi kılıç gösterilmiş. Sanırım gerçekten de her yerde Draven görmeye başlayacağız.

draven-lol-2

Bunların dışında 2016 Draven Günü etkinliğinde tarihler ve gelecek olan yenilikler şu şekilde; 1350 RP’ye Miyavkai kostümü,  750 RP’ye URF Kench ve yine 750 RP’ye Ben de İnsanım Vel’Koz kostümleri satışa sunuldu. Ayrıca sandıktan olan Draven Draven kostümü ise 5000 RP yerine 500RP’ye satılacak, bu indirim 11 Nisan saat 09.59’a kadar geçerli olacak.

draven-lol-3

Bugünlerde Riot’un yaptığı eğlenceli değişiklere kısaca bakacak olursak;

Draven Ligi 1 Nisan- 4 Nisan 09.59: Bu günlerde Draven bütün şampiyonların kafasını Draven kafası ile değiştiriyor. Bugünden itibaren Normal Kapalı Seçim, ARAM ve Uğursuz Koruluk’ta etkin olacak.

draven-lol-4

Önemli Draven Zımbırtıları 1 Nisan- 12 Nisan 09.59: yeni gelen kostümlerin ve özel Draven simgeleri mevcut bu etkinlikte. Ayrıca yeni olarak Ben de İnsanım totemi ve Draven totemi de 640RP’ye satışa sunuldu.

draven-lol-5

Acayip Yakışıklı Minyonlar 1 Nisan- 4 Nisan 09.59: Normal Kapalı Seçim, ARAM ve Uğursuz Koruluk’ta Draven minyonları bizleri bekliyor olacak.

draven-lol-6

Draven’ın Efsanevi Baltaları 1 Nisan- 12 Nisan 09.59: Draven Günü kutlamaları süresince Efsanevi ya da Destansı bir kostüm alındığında yanında bir de Gizemli Kostüm kazanılıyor. Bu Gizemli Kostümden de Efsanevi ya da Destansı bir kostüm çıkarsa bu muhteşem döngü böyle devam ediyor. Çünkü Draven harika ve cömert ve süper ve yakışıklı bir insan. Bu kostümlerden bir tane alındığında ya da hediye edildiğinde Draven Günü Partisi sonunda ücretsiz olarak teslim edilecek Draaaaven Simgesi de mecvut.

draven-lol-7

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE