League of Legends’in 7. Sezonu Bugün Sona Eriyor

League of Legends'in dereceli sezonu bugün sona eriyor.

League of Legends, her sene olduğu gibi, bu sene de Kasım ayının ilk haftasında dereceli sezonu bitiyor. Çerçevelerinizi ve diğer ödülleri alabilmeniz için bugün son gününüz. Yarından itibaren oynayacağınız dereceli oyunlar, lig sisteminizi değiştirmeyecek; ancak tabii ki MMR’ınızı etkileyecek. Yine de biz, bu tarihlerde dereceli oynamanızı önermeyiz çünkü, 7. sezonun bitmesi ile, sezon öncesi değişiklikler devreye girecek.

2017 dereceli sezonunun ödülü, Şanlı Graves kostümü olacak. Diğer sezonlardan farklı olarak bu sene, 3 farklı renkte şanlı kostüm göreceğiz. Şanlı Graves’inizin kostüm rengi, sezonu hangi sırada bitirdiğinizi gösterecek. Ayrıca geçtiğimiz aylarda değişen takdir sistemi sonucunda, takdir seviyenize göre totem ödülü de alacaksınız. Bu totem ödülü, Gümüş ve üstü liglere verilecek. Birden fazla dereceli sırada Gümüş’e yükseldiyseniz, bir de Şanlı Totem sahibi olacaksınız. Bu totem ödülü Gümüş lige verilmiyordu ancak Riot Games, esprili bir dille, Gümüş oyuncuları da totem kullanmaya teşvik etmek istediğini söylemiş.

Sezon öncesi değişiklikler ise yarın başlayacak. Rünler ve kabiliyetler tek bir çatı altında toplanacak, IP ve mavi öz birleştirilecek ve 30. seviye sınırı ortadan kalkacak. Yeni rünler de bedava olacak ve şampiyon seçim ekranında değişim yapabileceğiz, tıpkı eski kabiliyetler gibi. Bu arada, bugüne kadar rünlere ödediğimiz IP’ler de, mavi öz olarak hesabımıza geri yüklenecek.

Riot Games, IP’lerini harcayacak yer bulamayan çok eski oyuncularını da düşünmüş. İlk etapta çok fazla mavi öze sahip olacaklar için, kısa süreliğine bir mavi öz mağazası gelecek. Burada mavi özler ile çeşitli gizemli ödüller açabileceksiniz ayrıca, oldukça yüksek bir mavi öz bedeli ile Urfwick kostümü de açabilirsiniz.

Dereceli sezonun bugün sona erdiğini ve yeni sezonun 16 Ocak’ta başlayacağını hatırlatalım. 16 Ocak’a kadar ise, büyük değişiklikler bizi bekliyor.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE