League of Legends’a Suikastçı Güncellemesi Geliyor

League of Legends’in Sezon Öncesi Döneminde yapacağı değişiklikler Suikastçı şampiyonlar üzerinde olacak. Henüz bunun için yama gelmedi ancak Riot Games, birkaç Suikastçıya yapacağı yenilikleri açıkladı.

Katarina: W yeteneği yeniden düzenlendi ve ona uyum sağlaması için Q yeteneği değiştirildi. Onun dışında, pasifi, E yeteneği ve ultisi eskisi gibi bırakıldı. Katarina’nın Q’su artık hedefe ve iki rakibe daha hançer fırlatıyor. Hançer en son rakibinden sonra yere düşüyor, Katarina da o hançeri yerden alabilirse eski W yeteneği direkt çalışıyor. Yani yerdeki hançeri aldığı anda etrafında hançerlerini çeviriyor. Eski W’sunun Q’ya alınmasından dolayı, değişen W’snda ise havaya bir hançer fırlatıyor ve bu hançer yere düştükten sonra gidip onu geri alabiliyor. Bu sürede de hareket hızı kazanıyor. Bunlara bağlı olarak E yeteneğinde ise küçük bir değişiklik var; Katarina artık totemlere atlayamıyor. Onun yerine yerdeki hançerine atlayabiliyor. Eğer hançere atlarsa E yeteneği sıfırlanıyor.

LeBlanc: Yeni pasifi Şer Mührü oldu. Yetenekleriyle hedefin üzerinde mühür bırakıyor ve diğer yetenekleri mührü patlatarak daha fazla hasar veriyor. Q’su rakibe hasar veren bir küre fırlatıyor. Ultisi ile kısa süreliğine görünmez oluyor. Bu görünmezlikten sonra kopyasını ortaya çıkarıyor.  Kopya, yeteneklerden birinin daha güçlü halini kullanıyor. Ultisi taklit edildiğinde de hedef konumda bir kopya çıkarıyor. Bu kopya da kullanılan son yeteneğin görselini taklit ediyor fakat hasar vermiyor.

Rengar: En büyük değişikliğin pasifi üzerinde yapıldığı söylenebilir. Pasifindeki Kemikdiş kolye ile ehr farklı rakip şampiyonu öldürdüğünde bir ganimet kazanıyor. Kazandığı her ganimet de saldırı gücünü kalıcı olarak artırıyor. W’su artık aldığı son hasarın bir kısmını iyileştiriyor ve Vahşet ile kullanıldığında kitle kontrolleri ortadan kaldırıyor.

Talon: Pasifi, şampiyon ve canavarlar üç kademe ile yaralıyor. Tamamen yaralanmış bir hedefe de normal vuruş yaptığında hedef fiziksel hasar alıyor. E’si ile hedef aldığı bir bölgede, duvarların üzerinden atlayabiliyor. Aynı bölgeden, kısa süre içinde tekrar atlayamıyor.

Bu şampiyonlar dışında Fizz, Zed, Akali, Kha’Zix, Shaco ve Ekko üzerinde de ufak tefek değişiklikler yapılacak.

Suikastçı şampiyonlara, Zıh Delme yerine Zırh Deşme eşyaları getirilecek. Bu sayede kazanılan Zırh Deşme, rakibin seviyesine göre değişecek.

Ayrıca Görünmezlik, Kamuflaj ve totemler üzerinde de birkaç değişiklik yapılacak. Wukong ve LeBlanc gibi şampiyonların sahip olduğu Görünmezlik, pembe totem ile bozulmayacak. Evelynn ve Teemo’nun sahip olduğu Kamuflaj artık Rengar ve Twitch için de geçerli. Pembe totemler de Kamuflaj kullanan şampiyonların görünmesini sağlayacak. Ancak pembe totem artık aynı bölgedeki rakibin toteminin görüşünü de engelleyecek.

Şampiyon değişimleri ile ilgili yayımlananlar henüz bu kadar. Sezon Öncesi yaması geldiğinde, birçok şeyin daha değişebileceğini hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE