League of Legends’a Ölümcül Felaket Botları Geldi

Dönüşümlü Oyun Modu sırasında bu hafta, Ölümcül Felaket Botları var. Şu an açık olan bu mod, 24 Ekim’e kadar sürecek ve haftaya hafta sonu tekrar aktif olacak.

Ölümcül Felaket Botları, iki farklı moddan oluşuyor. Birinde normal şekilde savaşıp, süre bitince bölüm sonu canavarı şeklinde ortaya çıkan büyük Teemo’yu yenmek gerekiyor. Öbüründe ise, zorluk seviyeleri isteğe göre seçilebiliyor. Bu modda da, sadece verilen süre içinde hayatta kalmak gerekiyor.

Ölümcül Felaket Botları’nı oynarken dikkat edilmesi gereken birkaç şey var; durup dururken haritada ortaya çıkan şampiyonlar ve havada uçuşan yetenekler. Karşıdaki botların aynı anda attığı dört, beş yetenekten kaçmaya çalışırken; kulenizin hasarından, Teemo’nun mantarlarından ve kör edici büyük dartlarından da korunmanız gerekiyor. Ayrıca koridorda, en son göründüğünüz yerleri baz alacak şekilde, Ryze ve Bard’ın, ormanın içinde de Fiddlesticks’in ultileri sıklıkla ortaya çıkıyor. Ormandaki yaratıklar da botlarla birlik olup koridorunuzda size karşı savaşıyorlar. Bu arada rakip kulelere hasar verilmediğini de hatırlatalım. Oyunda amaç sadece, verilen süre içinde merkezinizi koruyabilmek. Bu arada, Brand’in bu modda devre dışı bırakıldığını da belirtelim.

Bir Felaket Bot seviyesini geçen oyuncular, Minik Şeytan Teemo Simgesini kazanacaklar. Tabii bunun için, o oyunu terk etmemek gerekiyor.

24 Ekim’ kadar açık kalacak olan Ölümcül Felaket Botları, haftaya da 28 Ekim-31 Ekim tarihleri arasında oynanabilir olacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE