League of Legends’a 6.21 Yaması Geldi

Sezon Öncesi Dönem’den önceki son yamada büyük değişiklikler yerine, küçük düzeltmeler yapıldı ve bir takım hatalar giderilerek Sezon Öncesi Dönem’de yapılacak Suikastçı güncellemelerine zemin hazırlandı.

Şampiyonlara yapılan nerfler şu şekilde; Nidalee’in Puma Sureti’ndeki yeteneklerinin bekleme süreleri artırıldı. İnsan hali de iyileştirme yeteneği de eksik can miktarına oranlı hale getirildi. Yüksek candayken, daha az iyileştirme sağlıyor. Graves E yeteneği ile şampiyonların üzerine atılmadığında daha az zırh ve büyü direncine sahip olacak. Nausus’un ultisi hedeflere hasar verdiğinde saldırı gücü vermeyecek. Onun yerine zırh ve büyü direnci sağlayacak. Nunu’nun Q yüklerinin sağladığı ilave can miktarı azaltıldı. Zac’in E yeteneği, iniş yapmadan 0.75 saniye önce uyarı gösterecek.

Şampiyonlara yapılan bufflar ise şu şekilde; Kog’Maw’ın ultisinin mana bedeli azaltıldı ve verdiği hasar artırıldı. Yorick’in Hanım’ı, çağrıldığı koridorda rakip minyon olmasa da ilerleyecek. Ziggs’in E yeteneği ile gelen mayınları, daha kısa sürede patlama sayacını kontrol edecek.

Şampiyonlara yönelik giderilen hatalar ise şu şekilde; Ashe’in Q’su, tuşa hızlıca basıldığında artık birden fazla mana bedeli almayacak. Lee Sin, 6.19 yamasından beri hedeflerin yanına atılıyordu. Fakat duvarın yanlış tarafına düşmesi gibi hatalara sebep olunca bu değişiklik geri alındı. Lee Sin, artık hedefinin tam üstüne atılacak. Master Yi’nin pasifinde, kritik vuruş yapamamasına sebep olan bir hata giderildi. Nocturne’ün Hiçlik’in Dehşeti ve Donmuş Dehşet kostümlerinde W yeteneğinin görünürlüğünün artabilmesi için temel kostüm efektleri kullanılacak.

6.21 yamasından sonra gelecek olan Dönüşümlü Oyun Modunda ise bu hafta Ölümcül Felaket Botları var. Yıllardır görünmeyen bu mod, bu sefer içinde çok fazla değişiklik ve yenilik barındırıyor.

Yükleme ekranında ise küçük bir teknolojik yenilik söz konusu; yükleme ekranının sağ alt köşesine dönen bir simge eklendi. Bu simgenin durması, bir sorun olduğunu işaret edecek.

little-devil-teemo6.21 yamasında yeni gelecek kostümler ise şu şekilde; Minik Şeytan Teemo (Ölümcül Felaket Botlarında da canavar Teemo, bu kostümüyle karşımıza çıkacak), Cadı Morgana ve Cadı Tristana. Ayrıca Potanın Kralı Darius ve Müdire Fiora kostümleri için de renk paketleri getirildi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE