League of Legends (LoL) Şampiyonluk Ligi 7.Hafta Analizi

Sürpriz sonuçlarla, inişlerle çıkışlarla, oluşan onlarca oyuncu değişiklikleriyle yaklaşık 2 aylık lig serüveninin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu serüven sonucunda ligimize veda eden ve Türkiye Büyük Finalleri’ne katılmayı hak kazanan takımlar bulunuyor. Bu haftaki incelememizde; düşen, yükselen takımları oynayacak maçları ve bazı transferleri bu yazımızda inceleyeceğiz.

beşiktaş-OHM

Beşiktaş.OHM Ekibine Veda!

KMF’de finale kadar yükselen ekip, bu mevsimde tam bir hayal kırıklığına uğradı. Bu mevsimde, geçen mevsimdeki performanslarının kat kat altında kaldılar. Bu performans boyunca özellikle alt koridor olmak üzere, bir çok konuda taraftarları tarafından tepkiler geldi. Ayrıca bir çok oyuncu değişikliğine imza attılar. Beşiktaş, Oyun Hizmetleri ekibinden isim hakkını çektiğini daha önceden duyurdu ve önümüzdeki sezon Beşiktaş ekibini başka bir takımla tekrar birleşip isim hakkı vereceğini görmemiz mümkün olarak gözüküyor. Takımda bulunan oyuncular yavaş yavaş ayrılırken, takımın destek oyuncusu ise DP ekibi ile anlaştı ve diğer oyuncuların önümüzde ki günlerde durumlarının belli olması bekleniyor.

Çilekler Dala Tutunabildi

Bu hafta aldıkları sonuçlarla her ne kadar düşmeye çok yaklaşmış olsalar da şu anlık ligde kalmayı başardılar ve Yükselme Ligi’nden gelen ekiple yapacakları maç onların önümüzdeki sezon yerlerini belirleyecek. Takımın oyuncuları TBF için bir süreliğine başka takımlarla anlaşırken bu konuyu diğer haberimizde detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.

TBF Maçları Belli Oldu !

Düşme hattını geçtikten sonra gelelim ilk altıya. TBF’de yarışacak bu altı ekip ilk olarak çeyrek final karşılaşmalarında karşı karşı gelecek. Ligin birinci ve ikinci ekibi olarak bulunan DP ve SUP ekipleri ise direkt yarı final seri başı olarak bulunacak. Geriye kalan dört takımın eşleşmesi ise şöyle:

Çeyrek Final

(3) HWA Gaming vs Oyunfor.CREW (6)

(4) Team AURORA vs Team Turquality (5)

Bu eşleşmeler sonucunda takımlar transferler yaparken, bu maçlara kadar antrenmanlar ve taktiksel olarak hazırlandıklarından emin olabiliriz. Şu anlık takımların durumları için konuşmak erken ve biz bu incelemeyi maçlar yaklaşana kadar ara verirken, takımlar tarafından gelen haberleri sizlere başka yazılarımızda yansıtacağız.

çilekler

ÇİLEKLER DAĞITIM A.Ş

Konu başlığımızın gündem ekibinden başlayalım. Bildiğimiz gibi takımlar TBF için transferle başladı ve Çilekler ekibi kendi maçlarına kadar diğer takımlara bir nevi destek çıktı ve kendi oyuncularını TBF için bir süreliğine gönderdi.

Dark Passage – DP ekibi öncellikle destek rolüne ligden düşen Bjk.OHM oyuncusu Rogu ile anlaşırken koç görevine ise Çilekler takımının koçu Lelouch getirildi.

Oyunfor.CREW – Corpse ve Padden ile karşılıklı olarak Play-Off’lar boyunca karşılıklı anlaşarak bu oyuncuları yedek konuma çeken ekip Çilekler takımının alt koridor ekibinden tanıdığımız Madness ve Cognac ile anlaştılar.

Team Turquality – Henüz resmi bir açıklama gelmesede takımın ormancı rolünde bulunan Reach ayrıldığını Twitter üzerinden belirtirken yine Çilekler ekibinden tanıdığımız Rawbin’in TT ekibine ormancı olarak gelmesi bekleniyor.

Diğer takımlarda ise henüz oyuncu değişikliği gelmezken önümüzde ki günlerde bütün takımların kadroları tamamen netliğe geçecek gibi duruyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE