Lawbreakers’a Rekabetçi Modu Geldi

Lawbreakers'a, uzun süredir beklenen güncelleme geldi. 

Bilindiği üzere Lawbreakers oldukça başarılı ancak nedense çok da popüler olmayan bir oyun. Oyunun az sayıda bir oyuncu kitlesi var ancak bu oyuncuları Lawbreakers’a sadıklar. Oyuna her gün giriş yapan belli bir kitle var. Bu kitle de haklı olarak, oyuna rekabetçi modunun gelmesini bekliyordu. Oyun sadece, basit bir eğlence anlayışına sahipti. Şimdi yeni gelen bu rekabetçi modu, oyuna farklı bir heyecan katacak.

Rekabetçi modundaki rütbeler ise şu şekilde; Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond ve Boss. Bu rütbeleri elde etmek için rekabetçi modu oynarken, en az beşinci seviye olmanız gerekiyor. ufak da olsa bir deneyiminiz olduğu takdirde, rütbenizi elde edebilirsiniz.

Oyuna yeni gelen güncelleme sadece rekabetçi modu yok tabii ama en çok bunun ilgi çektiğini belirtmek lazım. Lawbreakers’a ayrıca, bu güncelleme ile, iki harita daha eklendi. Bu haritaların ismi Gateway ve Redfalls Blood Moon. Bu büyük güncelleme, geliştirici şirketin, oyunları ile ilgilendiğini gösteriyor; oyuncu sayısı az bile olsa.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE