LawBreakers, Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Olacak

Steam üzerinde LawBreakers için, ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenlenecek. Bu etkinlik, 28 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında olacak. 

Bilindiği üzere LawBreakers, birkaç ay önce piyasaya sürülmüş olan bir oyun. 7 Ağustos’ta çıkmış olan bu FPS türündeki oyun, bir türlü arzu edilen başarıyı gösteremedi. Bunda oyunun Overwatch’a benzetilmesinin etkisi de oldukça büyük olabilir. LawBreakers’ı Paladin’e, CS:GO’ya ve  Quake’e de benzetenler var. LawBreakers’ın bir FPS olduğu düşünülürse bu benzetmeler de oldukça normal. Ancak diğer başarılı oyunlar göz önüne alındığında bu oyun maalesef ikinci planda kalıyor, hem de başarılı bir oyun olmasına rağmen.

Bazı oyuncular, oyunun eşleştirme sisteminden şikayet ediyorlar, bazıları da Twitch’de oyunun kendine yer bulamadığını söylüyor. Herkes bu konuda haklı olabilir. Gayet başarılı gözüken yeni bir oyunun, çevirimiçi oyuncu sayısının düşük olması çok da normal değil. Oyunun geliştirici şirketi, oyunlarını popülerleştirebilmek için oldukça çaba sarf ediyor. Oyuna gelen en son güncelleme de bunun bir kanıtı.

Geliştirici şirket şimdi de farklı bir adım atarak, olabildiğince fazla oyuncuya ulaşabilmek istiyor. Dolasıyla, LawBreakers için bir hafta sonu etkinliği düzenlendi. Bu etkinlik ile, 28 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde, LawBreakers’ı ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Tabii bu arada oyunu beğenir de satın almak isterseniz, yine bu tarihler arasında Steam’in yaptığı indirimden de faydalanabileceksiniz.

LawBreakers’ın ücretsiz hafta sonu etkinliğine sadece Steam platformundan ulaşabileceğinizi de hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE