Künye

Hakkımızda / About Us

TurkGamer-LogoTurkGamer – Türk oyuncularını tek bir platform altında buluşturmayı amaçlayan, en güncel oyun haberleri ve oyun veritabanı ile, kullanıcıların oyunlar hakkında her türlü doyurucu bilgiye ulaşmasını sağlamayı amaçlamış bir internet sitesidir. Yazarlarımıza sitemizde bulunan iletişim kısmından ya da destek@turkgamer.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Gizlilik Politikamıza (Privacy Policy) buradan ulaşabilirsiniz.

Adres / Address: Atatürk Cad. Beşevler Sok. 8-A Maltepe / İstanbul / Türkiye

Yazılım / Software: WordPress – Özel Tema

Tasarım Geliştirme /  Design Development: Ghostpool – Gauge

Yer Sağlayıcı / Location Provider: Netİnternet – İnternet Hizmetleri bilgi@ni.net.tr

Takım / Team

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni / Publisher & Editor in Chief

Tolga Önalan
tolga@turkgamer.net / tolgaonalan@gmail.com / destek@turkgamer.net

Haber Müdürü / News Director

Yener Şimşek
yener@turkgamer.net

Haber Editörleri / News Editors

Aykut Kocaadam
aykut@turkgamer.net

Bahadır Onur Bozkurt
bahadir@turkgamer.net

Cenk Aydın
cenk@turkgamer.net

Mustafa Demir
mustafa@turkgamer.net

Sevdenur Bakır
sevdenur@turkgamer.net

Tümge Özgün
tumge@turkgamer.net

Köşe Yazarları / Columnists

Güney Yılmaz
guney@turkgamer.net

Mustafa Sergen Taptık
mustafa@turkgamer.net

Ozan Büyüközer
ozan@turkgamer.net

Web TV

Özgür Deniz Barut
ozgur@turkgamer.net

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor

Hakkı Martı

Mali Danışman / Financial Advisor

Esra Celepoğlu

Telefon / Telephone:

E-posta adresleri / Other E-Mails:

destek@turkgamer.net – (Basın Bülteni / Press Release)

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE