Kung Fu Panda’nın Son Oyunu, 2015’in Sonuna Doğru Gelecek

Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends

Serinin son oyunu olacak ‘’Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends’’ ın 2015’in sonuna doğru piyasaya çıkması bekleniyor.

Oyun, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, PC, Nintendo Wii U ve 3DS gibi birçok sürümüyle oyun severlerin ilgisine sunulması planlanırken, 2016’da çıkacak sinema filminden de bazı içeriklerin oyuna ilerleyen süreçte dâhil edileceği belirtildi.

Kung Fu Panda’nın geliştirilmesi Little Orbit’a ait olan ‘’Vicious Cycle Software’’ oyun stüdyosu tarafından yürütülüyor. Tek kişilik oyun için ‘’Tutorial’’, ‘’Practice’’ ve ‘’Tournament of Legends’’ modları eklenmiş durumda. ‘’Versus’’, ‘’Team Play’’ ve ‘’Tag-Team’’de eklenecek multiplayer modlarını oluşturuyor. Ayrıca, tüm oyun modlarının hem online hem de offline olarak oynanabileceğini de hatırlatalım.

2000 yılında kurulmuş olan ‘’Vicious Cycle Software’’, PlayStation 2-3, Xbox 360, PC, PSP, Wii U gibi oyun platformları için 15 yıldır oyun geliştiren oldukça tecrübeli bir oyun stüdyosu.

Birçok değişik mekânda geçecek oyunda, şu ana kadar yapılmış tüm ‘’Kung Fu Panda’’ sinema filmlerinde yer alan 20 karakter de ilave edilmiş durumda. Ayrıca, Little Orbit’in CEO’su Matt Scott yaptığı açıklama da yeni oyunda oldukça eğlenceli ve komik öğelerinde olacağını söyledi.

Daha kesin bilgi vermek istersek, ‘’Shadown of Legendary Legends’’ öncellikle ilk 2 Kung Fu Panda filmini kapsayacak ve Ocak 2016’da vizyona girmesi planlanan ‘’Kung Fu Panda 3’’ sinema filmindeki içerik, daha sonra çıkarılacak DLC ile ilave edilecek.

Oyun hakkında fikir vermesi için birkaç görseli ilginize sunuyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE