Kung Fu Panda 3 Filminden Türkçe Fragman

Oldukça eğlenceli animasyon serisi Kung Fu Panda’nın, yaklaşık 8 ay sonra vizyona girecek 3. filmi için, Türkçe dublajlı fragman yayımlandı.

Kung Fu Panda, 5 yıl aradan sonra 3. filmi ile beyazperdeye geri dönüyor. Po, muhteşem ve efsanevi maceralarına kaldığı yerden devam ediyor. Kahramanımız yeni filmde, 2 büyük tehditle birden baş etmek zorunda. 3. filmin yönetmenlik koltuğunda, 2. filmde olduğu gibi “Jennifer Yuh” geçiyor. Filmin senaryosu da, serinin diğer filmlerinde olduğu gibi Jonathan Aibel ve Glenn Berger’e emanet.

Filmin orijinal seslendirmesinde; Jack Black, Angelina Jolie, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu ve Dustin Hoffman gibi yıldız oyuncular yer alıyor.

Serinin ilk iki filmi, en iyi animasyon dalında Oscar adayı olmuş ancak mutlu sona ulaşamamıştı. Film, 2009 yılında ödülü Pixar yapımı Wall-E filmine, 2012 yılında ise Johnny Depp’in seslendirdiği Rango filmine en iyi animasyon dalında ödülü kaptırmıştı. Kung Fu Panda 3’ün, 2016 yılında en iyi animasyon dalında aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Ülkemizde 18 Mart 2016 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin, Türkçe Dublajlı fragmanı yayımlandı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE