Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’ne Başvuru Yapabilirsiniz

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri'nin son başvuru tarihi, 12 Kasım 2017'ye uzatıldı.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT ATOM işbirliğiyle düzenleniyor. 12 Kasım’a kadar, bu yarışmaya başvuru yapabilirsiniz. ODTÜ TEKNOKENT’in Türkiye’nin ilk ve tek oyun geliştirme odaklı, teknoparkıdır. ATOM’un (Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi) ise, 2008 yılında ODTÜ TEKNOKENT’e bağlı olarak kurulduğunu hatırlatalım.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’ne başvuru yapabilmeniz için iki şart bulunuyor. Geliştirdiğiniz ve başvuru yapacağınız oyunun fikri mülkiyet haklarını almış olmanız gerekiyor. Ayrıca oyununuzun, 1 Kasım 2015 ile 1 Kasım 2017 tarihleri arasında yayımlanmış olması gerekiyor.

Bu şartları yerine getiriyorsanız, başvuru yapmamanız için hiçbir engel yok. Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’ne, Kirstal Piksel’in resmi sitesindeki bu başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz.

Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri’ne başvuru yapabilmeniz için, son günün 12 Kasım olduğunu hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE