Korku Seansı 2’nin Fragmanı Yayımlandı

Fragmanı merakla beklenen filmler arasında yer alan, ilk filmi Korku Seansı’nın ardından 3 yıl sonra beyazperdeye gelecek olan film, Koku Seansı 2’nin fragmanı yayımlandı.

Orijinal adı “The Conjuring” olan filmin devamı niteliğinde olan The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist (Korku Seansı 2)’’in merakla beklenen fragmanı nihayet sinemaseverler ile paylaşıldı. Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi devam filminde de James Wan’ın bulunduğu, başrollerinde “Insidious (Ruhlar Bölgesi)” , “The Conjuring (Korku Seansı)”, “Hard Candy (Lolipop)”, “Home Sweet Hell (Benim Şeytan Karım)” gibi filmlerde rol alan başarılı oyuncu Patrick Wilson, “The Departed (Köstebek) “, “Up in the Air (Aklı Havada)”, “Source Code (Yaşam Şifresi)” gibi filmlerden tanıdığımız güzel oyuncu Vera Farmiga, “Dark Places (Karanlık Yerler)”, “The Conjuring (Korku Seansı)”, “No Escape (Kaçış Yok)”  filmlerinde rol alan Sterling Jerins ve filmde doğa üstü yaratıklar tarafından ele geçirilen küçük kızı canlandıracak olan True Detective dizisinin genç oyuncusu Madison Wolfe yer alıyor. Bunun yanı sıra Robin Atkin Downes, Abhi Sinha, Frances O’Connor, Maria Doyle Kennedy, Simon McBurney gibi başarılı oyuncularda filminde yer alan isimler arasında.

Dünyaca ünlü paranormal olayları araştıran bir çiftin yaşadıklarını anlatan filmde bu defa bekar ve dört çocuk annesi bir kadının küçük kızının doğaüstü yaratıklar tarafından ele geçirilmesi ile değişen hayatlarını anlatılıyor. Hodgson ailesinin küçük kızlarının yaşadığı bu olay karşısında yaşanılan tüyler ürpertici hadiseler Chad Hayes ve Carey Hayes’in kaleminden çıkıyor.

10 Nisan 2016 tarihinde Amerika ile birlikte tüm dünyada beyazperdeye gelmesi beklenen Korku Seansı 2 filminin fragmanını yazımızın devamında izleyebilirsiniz.

[youtube id=”KyA9AtUOqRM”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE